Школа


Supertask
Theatrical
School

Про Supertask Theatrical School


Ми — єдина театральна школа в Києві, яка у фіналі акторського курсу гарантує вихід на сцену професійного театру. Також проводимо курси з постановки голосу та дикції, підготовки до публічних виступів, майстер-класи для компаній. Любимо партнерства та сміливі колаборації.


Школу у 2016-му році заснував театральний режисер і продюсер, заслужений діяч мистецтв України Слава Жила. 


Походить із театральної династії, як сам любить жартувати — народився за лаштунками, а отже з дитинства мріяв стати актором, але у життя були інші плани. Відтак, має чотири вищі освіти, серед яких і MBA, керував кількома столичними театрами, спродюсував десятки успішних вистав. 


Тому ідея створення школи була дуже простою — допомогти втілити обірвані кар’єрами фінансистів чи пак маркетологів дитячі мрії про акторство.


Та за роки існування школи виявилося, що світ театру може дати набагато більше, ніж втілення давно забутої пристрасті. Після наших курсів розлучаються, народжують дітей, змінюють роботу або отримують підвищення — усе, про що мріяли, але боялися. Окрім того, наші курси мають помічний терапевтичний ефект і допомагають знайти нові опори.


ВІдтак маємо понад 500 хоча б трішки, але щасливіших випускників. Маркетологів, депутатів, айтішників, шеф-кухарів і юристів. Ласкаво просимо до родини supertask-ерів.Слава Жила

Засновник і художній керівник школи

Заслужений діяч мистецтв України, режисер, продюсер

Ігор Іванов

Куратор курсів Актор 1.0 та Актор 3.0, викладач із акторської майстерності

Актор Театру юного глядача

Тетяна Вакула

Керуюча партнерка

Спеціалістка з маркетингу та комунікацій